Stoc Iphone 12

Raulddan
Începător
Buna seara,
Mai sunt sanse de a reveni in stoc Iphone 12 ?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, Raulddan! Bine ai venit în Comunitate! După evenimentul Apple care a avut loc recent și unde a fost anunțată noua serie iPhone 13, am aflat că modelele 12 pro și 12 pro max nu se mai fabrică. Prin urmare, ele nu vor mai reveni pe stoc la noi. Dacă este vorba despre iPhone 12 (simplu), acesta încă se mai fabrică, dar nu avem în acest moment informații despre reînnoirea stocurilor. Recomandarea noastră este să te abonezi la newsletter, apasand butonul "anunță-mă când revine pe stoc" și vei fi notificat prin e-mail/ SMS.

2 Răspunsuri 2

DanielaH
Moderator
Salut, Raulddan! Bine ai venit în Comunitate! După evenimentul Apple care a avut loc recent și unde a fost anunțată noua serie iPhone 13, am aflat că modelele 12 pro și 12 pro max nu se mai fabrică. Prin urmare, ele nu vor mai reveni pe stoc la noi. Dacă este vorba despre iPhone 12 (simplu), acesta încă se mai fabrică, dar nu avem în acest moment informații despre reînnoirea stocurilor. Recomandarea noastră este să te abonezi la newsletter, apasand butonul "anunță-mă când revine pe stoc" și vei fi notificat prin e-mail/ SMS.

Raulddan
Începător
Buna ziua, Va multumesc pentru raspuns, da, este vorba de Iphone 12 simplu dar totusi un raspuns foarte vag. Ar trebui sa stiti un timeframe, 1 saptamana, 1 luna, anul viitor. Imi vine greu sa cred ca la acest nivel nu ai un plan de realimentare a stocurilor. Aceeasi problema e si la Samsung S21 ceea ce ma duce cu gandul ca nu este vorba de o problema a producatorului. Nu ma intelegeti gresit, vreau sa achizitionez un Iphone 12 cu prelungirea abonamentului actual dar Orange cumva ma impinge spre alti operatori