[Rezolvat] Problema Orange Satelit Craiova

gabriel23
Junior
Întâmpin probleme pe satelit de aproximativ 24h pe toate canalele. Sunt macroblocuri și se întrerupe sunetul. Asta se întâmpla in Craiova (Dolj). Aveți și voi aceste probleme sau este ceva in neregula cu echipamentul meu?
3 Răspunsuri 3

gabriel23
Junior
Pare ca problema s-a remediat între timp. Revin mâine cu un update

gabriel23
Junior
S-a remediat, nu mai sunt probleme azi. 🙂 Menționez ca nu au fost condiții meteo potrivnice in aceste zile

DanielaH
Moderator
@gabriel23, mulțumim pentru postare și pentru update. Ne bucurăm că s-a rezolvat și nu mai sunt probleme.