La APPLE XR reconditionat se poate face plata si pe factura?

InaSorina
Începător
Buna,
As dori sa stiu daca la APPLE XR reconditionat, plata se poate face si pe factura. Plata in rate sa fie pe factura. Multumesc,
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Dacă ești client nou, nu poți lua telefonul in rate, chiar dacă ai mai fost cândva abonată la Orange. E vorba de vechime neîntreruptă în rețea (ce puțin 18 luni).

4 Răspunsuri 4

mihai_13
Maestru
Da se poate in rate pe factura - la fidelizare https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/apple-iphone-xr-64gb-white-reconditionat-a-plus

InaSorina
Începător
Inclusiv la un abonament nou? Adica, eu pe numarul pe care as dori abonament, am mai avut acum vreo 2-3 ani abonament.

mihai_13
Maestru
la abonament "nou" nu - daca vii de pe prepay si ai mai avut abonament nu se pune 🙂

delfinas
#StarMember
Dacă ești client nou, nu poți lua telefonul in rate, chiar dacă ai mai fost cândva abonată la Orange. E vorba de vechime neîntreruptă în rețea (ce puțin 18 luni).