Număr prepay neînregistrat în rețea

Celula00
Începător
Bună ziua, am avut o cartela prepay pe care am folosit-o foarte mult timp și pe care nu am mai incarcat-o, iar acum îmi apare neînregistrat în rețea. O sa mai pot recupera acel număr?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Înseamnă că e inchis, in perioada de "carantină" până îl plasează altcuiva.

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Celula00!!! Sună pe acel număr și vezi dacă îți răspunde cineva. S-ar putea sa fie deja alocat altcuiva, daca a fost inactiv mai mult de 3 luni.

Celula00
Începător
Nu răspunde nimeni, perioada de gratie a fost pana acum 5-6 zile

delfinas
#StarMember
Nu răspunde sau nu se conectează? Daca sună, sună telefonul tău, in care ai cartela asta?

Celula00
Începător
Întra robotul și zice ca este număr incorect.

delfinas
#StarMember
Înseamnă că e inchis, in perioada de "carantină" până îl plasează altcuiva.