Cum pot schimba e-mail-ul din my orange?

Anka
Începător
Cum pot schimba e-mail-ul din cont?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Anka, bun venit în Comunitate! Dacă vrei să schimbi adresa de e-mail a contului My Orange, trebuie să te loghezi din browser, nu din aplicația mobilă (secțiunea "setări cont"/ "date personale"). Uite aici un topic care te poate ajuta https://comunitate.orange.ro/questions/2408433-modific-adresa-email-cont-my-orange. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații suplimentare.

2 Răspunsuri 2

DanielaH
Moderator
@Anka, bun venit în Comunitate! Dacă vrei să schimbi adresa de e-mail a contului My Orange, trebuie să te loghezi din browser, nu din aplicația mobilă (secțiunea "setări cont"/ "date personale"). Uite aici un topic care te poate ajuta https://comunitate.orange.ro/questions/2408433-modific-adresa-email-cont-my-orange. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații suplimentare.

imch
Cunoscător certificat
Buna. Daca intri in MyOrange de pe un calculator, poti merge la sectiunea Setari cont/Date personale si acolo poti schimba adresa de e-mail. Nu cred ca poti face asta si din aplicatia din telefon, sau cel putin eu inca nu am gasit cum.