Livrare Fold 3 la precomanda in magazin fizic

Donose
Începător
Nu se mai anunta absolut nimic despre cand o sa fie livrat telefonul. Am vazut ca, desi perioada de precomanda a expirat, inca se fac precomenzi la el. Am facut precomanda pe 17 August. Ce se intampla?
2 Răspunsuri 2

teacher_
#StarMember
Salut! Sunt sigur că o să fii contactat. Perioada de precomandă cred că are posibilitate de prelungire. Probabil sunt probleme cu livrările, așa cum au fost și cu alte modele. Trebuie doar sa ai puțină răbdare.

DanielaH
Moderator
@Donose, ai primit telefonul?