Ce pret are abonamentul Netflix la Orange?

UserNameUnknown
Începător
Ce pret are abonamentul netflix la orange?
Vreau sa ma abonez dar nu stiu daca merita sa merg prin orange sau direct prin netflix
1 Soluţie acceptată‚

tomaciprian
Cunoscător
Sunt aceleasi preturi,doar ca Orange iti ofera posibilitatea de ati plati contul de Netflix prin factura Orange pe langa abonamentul de voce. La un moment dat, Orange oferea celor care aveau abonamente de la Smart 15 in sus, 6 luni gratuite,acum nu cred ca mai ofera,nu stiu.

2 Răspunsuri 2

tomaciprian
Cunoscător
Sunt aceleasi preturi,doar ca Orange iti ofera posibilitatea de ati plati contul de Netflix prin factura Orange pe langa abonamentul de voce. La un moment dat, Orange oferea celor care aveau abonamente de la Smart 15 in sus, 6 luni gratuite,acum nu cred ca mai ofera,nu stiu.

Vio73
#StarMember
Exact, e același preț! Nu, nu mai există oferta cu 6 luni Netflix gratuit ci cea cu 12 luni HBO/ HBO go gratis.