Probleme cu aplicația Orange antivirus

BEN10
Începător
Mai este cineva, undeva, cumva cu aceeași problema ca a mea, respectiv cu aplicația Orange antivirus?
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Personal nu folosesc aplicatia asta, sau antivirus pe telefon in general. Dar da, au mai fost si alte thread-uri cu aceeasi problema. Uite aici inca unul de acum cateva zile: https://comunitate.orange.ro/questions/2752512-rezolvat-aplicatie-orange-antivirus-nefunctionala Acuma, nu stiu exact care e problema ta specifica, dar daca e aceeasi cu cea descrisa in thread-ul de mai sus, nu esti singurul, si sper sa se remedieze si pentru tine. Daca problema e alta, te asteptam in Comunitate cu mai multe detalii.
Client Orange

15 Răspunsuri 15

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Personal nu folosesc aplicatia asta, sau antivirus pe telefon in general. Dar da, au mai fost si alte thread-uri cu aceeasi problema. Uite aici inca unul de acum cateva zile: https://comunitate.orange.ro/questions/2752512-rezolvat-aplicatie-orange-antivirus-nefunctionala Acuma, nu stiu exact care e problema ta specifica, dar daca e aceeasi cu cea descrisa in thread-ul de mai sus, nu esti singurul, si sper sa se remedieze si pentru tine. Daca problema e alta, te asteptam in Comunitate cu mai multe detalii.
Client Orange

DanielaH
Moderator
@BEN10, au fost niște probleme cu autentificarea în aplicația Orange Antivirus, dar ele au fost remediate. La tine ce se întâmplă?

teoltis_Cristin
Începător
De o luna și nu s-a rezolvat la un samsung galaxy A 20e

DanielaH
Moderator
@teoltis Cristina Roxana, aplicația este acum funcțională. Poți încerca reinstalarea ei? Te așteptăm să revii cu detalii.

Danut_L
Începător
Aceeasi problema persista si la mine de cateva zile, s a gasit o solutie? Multumesc!

BEN10
Începător
Nu funcționează deloc... Am reinstalat și cu date mobile... Și cu Wi-Fi...Vax albina...

Danut_L
Începător
La fel, imi da mesajul din atasament! Am inclusa optiune in abonament si este activa dar... pauza!

DanielaH
Moderator
Vă mulțumim pentru sesizări și detalii. Am transmis situația voastră mai departe colegilor noștri de la departamentul tehnic.

DanielaH
Moderator
Ne puteți confirma, vă rog, dacă aplicația Orange Antivirus este acum funcțională? Mulțumesc.

Stefan81
Junior
Ne este functionala momentan.

DanielaH
Moderator
@Stefan81, ai încercat să faci o reinstalare a aplicației?

Stefan81
Junior
Da. Am reinstalat dupa ce am folosit si un Cleaner. Am zis sa sterg eventualele fisiere vechi si dupa reinstalare tot nu functioneaza.

DanielaH
Moderator
@Stefan81, care mai este situația? Funcționează acum aplicația Orange Antivirus?

Stefan81
Junior
Acum functioneaza. Am fost sunat imediat de catre colegii de la departamentul tehnic si cu ajutorul lor am reusit sa ma loghez. Multumesc pentru implicare.