Samsung s20 fe 4g are Power share?

Neluno
Junior
Samsung s20 fe 4g are Power share? Dacă da, unde?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
https://www.samsung.com/ro/news/local/samsung-galaxy-s20-fe-toate-functiile-preferate-de-fani-la-un-pret-accesibil/ "Specificații Galaxy S20 FE" -> "incarcare" ... vezi si captura de ecran de mai jos.

8 Răspunsuri 8

delfinas
#StarMember
Da, are wireless charging.

Neluno
Junior
Nu asa. sa pot da curent de la mobil la casti

delfinas
#StarMember
Da, acceptă încărcarea inversă fără fir, care iti permite să încarci ceasul inteligent sau căștile cu telefonul.

Neluno
Junior
Poți sa îmi spui unde sa caut ca nu dau de Power share

delfinas
#StarMember
https://www.samsung.com/ro/news/local/samsung-galaxy-s20-fe-toate-functiile-preferate-de-fani-la-un-pret-accesibil/ "Specificații Galaxy S20 FE" -> "incarcare" ... vezi si captura de ecran de mai jos.

Neluno
Junior
Am reușit.mersi mult.

delfinas
#StarMember
Cu placere!!! Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor! Daca mai ai vreodata o nelamurire sau vrei sa impartasesti o solutie din experienta ta, te asteptam in Comunitate!

Neluno
Junior
Ok, am sa revin.