pot face incasari la firma pe contul Orange money?

Mitru007
Începător
Pot utiliza Orange money ca și cont curent, pentru ca să incasez facturi emise de catre societate?
Am nevoie de un numar prepay/abonament pe societate ca sa deschis pentru asta?
Sau cum as putea utiliza contul orange money ca să incasez pe societate?
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Salut, Mitru007. Bine ai venit în comunitate! Contul Orange Money poate fi deschis strict pe persoană fizică, pe CNP și i se poate asocia orice număr de telefon Orange (fie el cartela PrePay, abonament pe persoană fizică sau juridică). În acest moment nu există posibilitatea de a deschide cont Orange Money pe persoană juridică. Aici ai mai multe detalii: https://comunitate.orange.ro/questions/2334011-deschide-cont-orange-money-persoana-juridica Să ne spui, te rog, dacă te mai putem ajuta și cu alte informații.

1 Răspuns 1

MihaelaC
Community Manager
Salut, Mitru007. Bine ai venit în comunitate! Contul Orange Money poate fi deschis strict pe persoană fizică, pe CNP și i se poate asocia orice număr de telefon Orange (fie el cartela PrePay, abonament pe persoană fizică sau juridică). În acest moment nu există posibilitatea de a deschide cont Orange Money pe persoană juridică. Aici ai mai multe detalii: https://comunitate.orange.ro/questions/2334011-deschide-cont-orange-money-persoana-juridica Să ne spui, te rog, dacă te mai putem ajuta și cu alte informații.