Achiziționarea unei huse cu puncte

Denisa_Ioana
Începător
Salutare!!
Am niste puncte strânse pe MyOrange,vreau sa mi achiziționez o husa dar atunci cand dau sa plasez comanda imi spune ca trebuie sa platesc cu cardul,Cash sau in rate.Cu toate ca eu selectez sa mi achiziționez husa prin punctele din cont?Cum as putea face sa achiziționez husa cu puncte?
9 Răspunsuri 9

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Denisa Ioana!!! Poti selecta cate puncte sa folosesti pt acea husa? Ce suma apare ca ai la "Total de plata" la final? Eu am facut o simulare pt niste casti care costau mai putin decat acoperea valoarea punctelor si tot imi apare ca am de plata 0.05 lei si pt acei 5 banuti trebuie sa platesc cash sau cu cardul. 🙂

Denisa_Ioana
Începător
pai, la total plata imi arata ca este ,,2,03€”

delfinas
#StarMember
La "Puncte Thank You" ai apasat si butonul "Aplica"?

Denisa_Ioana
Începător
Da,am apasat butonul

delfinas
#StarMember
Poti face niste capturi de ecran cu pasii pe care ii faci?

Denisa_Ioana
Începător
Am o filmare

delfinas
#StarMember
Nu merge sa atasezi videoclipuri, ci doar poze.

DanielaH
Moderator
@Denisa Ioana, așa cum spune și delfinas, ne-ar ajuta niște capturi de ecran ca să ne dăm seama ce se întânmplă. Nu uita să ascunzi datele personale din screenshots.

DanielaH
Moderator
@Denisa Ioana, ai reușit să folosești punctele?