Inchidere abonament netflix

Mihaelasofi
Începător
Cum pot incheia abonamentul la netflix?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Poți dezactiva plata pentru Netflix, și implicit abonamentul Netflix, astfel: - pe web, din caseta Netflix afișată în My Orange. Dă click pe aceasta, iar în pagina care se va deschide identifică abonamentul pe factura căruia plătești pentru Netflix. Dă click pe […} și alege “Dezactivează Netflix”. - din aplicația My Orange, secțiunea "Promoții active". Identifică abonamentul pe care ești facturat pentru Netflix, dă click pe […} și alege “Dezactivează Netflix”. - de pe site-ul netflix.com, alegând ramura Cont > “Anulează abonamentul” (Account > Cancel Membership) Dacă ai dezactivat abonamentul Netflix din My Orange modificările vor fi vizibile în contul Netflix abia la următoarea dată de facturare.

1 Răspuns 1

FaraUnID
Campion certificat
Poți dezactiva plata pentru Netflix, și implicit abonamentul Netflix, astfel: - pe web, din caseta Netflix afișată în My Orange. Dă click pe aceasta, iar în pagina care se va deschide identifică abonamentul pe factura căruia plătești pentru Netflix. Dă click pe […} și alege “Dezactivează Netflix”. - din aplicația My Orange, secțiunea "Promoții active". Identifică abonamentul pe care ești facturat pentru Netflix, dă click pe […} și alege “Dezactivează Netflix”. - de pe site-ul netflix.com, alegând ramura Cont > “Anulează abonamentul” (Account > Cancel Membership) Dacă ai dezactivat abonamentul Netflix din My Orange modificările vor fi vizibile în contul Netflix abia la următoarea dată de facturare.