Ce fel de abonament trebuie făcut pentru un telefon iphone 11 sau X?

Mindru
Începător
As dori sa știu ce fel de abonament trebuie făcut ca să pot primi un telefon iphone 11 sau un iphone x
1 Soluţie acceptată‚

queensoft
Explorator
iPhone 11 este disponibil la abonamentele smart 15, plus 25, plus 20, fun 8, 10, 12 La plus 25 costa 2300, la plus 20 = 2500, la restul costa 3000 de lei

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Mandru!!! Esti abonat Orange? Daca da, poti intra in MyOrange si sa incerci o simulare pt telefoanele respective. Asa afli daca esti eligibil pt a cumpara un telefon si la ce pret, in functie de abonamentul pe care il ai si vechimea ta in retea. Gratis nu cred ca primesti un iPhone... Din cate vad pe site, iPhone X nu mai exista in oferta Orange, doar iPhone 11.

queensoft
Explorator
iPhone 11 este disponibil la abonamentele smart 15, plus 25, plus 20, fun 8, 10, 12 La plus 25 costa 2300, la plus 20 = 2500, la restul costa 3000 de lei

FaraUnID
Campion certificat
Pe scurt: Acel telefon poate fi achizitionat cu orice abonament din oferta comerciala, la portare sau la retentie. Pretul insa, depinde de mai multi factori dar, fiind vorba de un iFoame subventiile aplicate nu vor fi spectaculoase.

delfinas
#StarMember
iFoame, cat de tare suna! :))))))))