[Încheiat] Unde sunt afisati castigatorii campaniei "Plătești și câștigi cu cardul tău"?

Procco12345
Junior entuziast
Buna ziua , ati desfasurat in perioada 15.04-14.05 campania "Plătești și câștigi cu cardul tău".
Unde este extragerea , rezerve+castigatori?
Unde este transparenta?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
"Desemnarea câştigătorilor pentru premiile acordate se va face prin tragerea la sorti, care va avea loc in perioada 7 -9 iunie 2021, la sediul Organizatorului." Deci au trecut cel mult 8 zile calendaristice de la extragere. Sunt contactati cei trasi la sorti si, cand lista e gata, se va afisa. Putintica rabdare! :

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator

Salut, Procco12345!

Tragerea la sorți a avut loc, câștigătorii sunt în curs de validare și vor fi publicați pe site după ce se va finaliza procesul de confirmare al câstigătorilor și alocarea premiilor.

Regulamentul campaniei îl găsești pe site-ul nostru, în secțiunea "Oferte expirate" https://www.orange.ro/money/oferte/#expiredOffers.

Procco12345
Junior entuziast
Promotie incheiata de o luna si castigatori in curs de validare? Ii anuntati la Craciun?

delfinas
#StarMember
"Desemnarea câştigătorilor pentru premiile acordate se va face prin tragerea la sorti, care va avea loc in perioada 7 -9 iunie 2021, la sediul Organizatorului." Deci au trecut cel mult 8 zile calendaristice de la extragere. Sunt contactati cei trasi la sorti si, cand lista e gata, se va afisa. Putintica rabdare! :

Vio73
#StarMember
Așteptăm cu interes să vedem câștigătorii!