Cum blochez numerele necunoscute??

Ionelaaaaaaani
Începător
Cineva mă sună constant cu număr ascuns și mă disperă....ce trebuie sa fac??
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Ionelaaaaaaani: Bun venit în Comunitate. În setările aferente agendei telefonice / secțiunea apeluri, găsești opțiunea de blocare a diferitelor apeluri: a celor anonime, a celor necunoscute, a unei liste anume de contacte....

2 Răspunsuri 2

tomaciprian
Cunoscător
Ce sistem de operare (Android sau iOS) foloseste telefonul tau?

FLo1
#StarMember
@Ionelaaaaaaani: Bun venit în Comunitate. În setările aferente agendei telefonice / secțiunea apeluri, găsești opțiunea de blocare a diferitelor apeluri: a celor anonime, a celor necunoscute, a unei liste anume de contacte....