O sa apara din nou in stoc iphone 12 pro max pana in august?

Cosmin_5
Junior
Buna seara, am si eu o intrebare, pana in august cand o sa pot sa imi prelungesc eu abonamentul existent in retea 0734xxxxxx o sa apara din nou in stoc iphone 12 pro max? Momentan nu este in stoc si voiam sa va intreb ca sa fiu sigur ca nu se scoate definitiv .
1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember
Salut Cosmin Nu avem voie sa dezvaluim date personale in comunitate, asadar te rog frumos sa editezi intrebarea si sa stergi nr de telefon. Poti de asemeni sa editezi si titlul intrebarii: iphone 12 max stoc Orange. De asemeni, acest subiect a mai fost dezbatut in comunitate, si iti recomand sa apesi butonul "anunta-ma cand revine", astfel incat sa fii notifcat prin sms/e-mail in momentul in care va fi din nou disponbil pe site. Multumesc!

3 Răspunsuri 3

Anca07
#StarMember
Salut Cosmin Nu avem voie sa dezvaluim date personale in comunitate, asadar te rog frumos sa editezi intrebarea si sa stergi nr de telefon. Poti de asemeni sa editezi si titlul intrebarii: iphone 12 max stoc Orange. De asemeni, acest subiect a mai fost dezbatut in comunitate, si iti recomand sa apesi butonul "anunta-ma cand revine", astfel incat sa fii notifcat prin sms/e-mail in momentul in care va fi din nou disponbil pe site. Multumesc!

FLo1
#StarMember
@Anca07: mesajul de intrebare nu este editabil. Doar cel de răspuns. Dar poți raporta mesajul care ți se pare nepotrivit. @Cosmine, încearcă o urmărire a stocurilor mai atentă, o notificare pentru revenire în stoc te-ar ajuta. Poate urmărirea altor postări din Comunitate similare cu al tău ți-ar fi de ajutor pentru înțelegerea fenomenului.

DanielaH
Moderator
@Cosmin_5, am editat noi întrebarea ta ascunzând numărul de telefon și schimbând titlul, pentru a fi mai clar la ce se referă. În ceea ce privește stocul, recomandarea Ancăi este foarte bună - apasă butonul "anunță-mă când revine" și vei primi notificare prin e-mail/ SMS atunci când produsul va reveni în stocul magazinului online.