De ce nu pot folosi cei 50 GB bonus?

Dana1981
Începător
Am 50 GB de internet și nu ii pot folosi. Puteți să-mi spuneți de ce?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
Dana1981: Orice bonus pe prepay, fără opțiune activă de minim 5 euroi este inutil, adică inactiv, adică îl ai degeaba, adică e condiționat de încărcarea cu credit/opțiune de minim 5 euroi. Nu e o soluție așteptată, știu, dar e o realitate de demult condiționată.

9 Răspunsuri 9

Jay
Campion certificat
Salut! Cum adică nu-i poți folosi? Iti apar in cont și nu merge netul sau.. ? Ai o optiune activa? Dacă nu ai, nu poti folosi bonusurile.. Ai citit condițiile? Sunt în poza atașată..

MihaelaC
Community Manager
Salut, Dana1981. Bine ai venit în comunitate! Ne poți da mai multe detalii, te rog? Este vorba despre o campanie? Ești pe PrePay sau pe abonament? Vezi acest bonus în contul My Orange?

Dana1981
Începător
Da acest bonus este în my Orange. Și îmi zice ca e activ

mihai_13
Maestru
prepay sau abonament ? tot nu ne-ai zis resursele de net se consuma pe rand , probabil cand ai sa termini ce resurse de net mai ai si ramai numai cu acel bonus ai sa-l consumi si pe el ...

Dana1981
Începător
Pre pay.. Probabil asa o sa fie Mulțumesc

FLo1
#StarMember
Dana1981: Orice bonus pe prepay, fără opțiune activă de minim 5 euroi este inutil, adică inactiv, adică îl ai degeaba, adică e condiționat de încărcarea cu credit/opțiune de minim 5 euroi. Nu e o soluție așteptată, știu, dar e o realitate de demult condiționată.

Dana1981
Începător
Problema rezolvata. Va mulțumesc

DanielaH
Moderator
@Dana1981, ne bucurăm că s-a rezolvat. Ce se întâmplase? De ce nu puteai folosi bonusul?

Neaplicabil
@DanielaH ceva îmi spune că și-a activat o opțiune de minim 5 euro 🙂