Exista acum vreo metoda prin care mai poți primi net la cartela prepay ?

Dana123
Începător
Exista vreo metoda prin care la cartela prepay sa mai “câștigi” net?
2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember
@Dana123: Bun venit în Comunitatea Orange. Poți ”primi net” NELIMITAT prin conectarea la o rețea fixă (la un router wifi). E simplu, nelimitat, de viteză mare și în marea majoritate a cazurilor e lipsit de probleme cu puterea semnalului. Dacă vrei exclusiv DATE MOBILE atunci e puțin mai dificil. Nimic nu e gratis la Orange, așadar rămâne să încarci cu cât ai nevoie, în funcție de disponibilitatea bugetului propriu.

DanielaH
Moderator
@Dana123, bun venit în Comunitate! Până în 14 aprilie există o campanie care oferă bonus de internet pentru PrePay. Uite aici toate detaliile https://comunitate.orange.ro/questions/2602679-iubirea-impartasita-merita-rasplatita-campanie-bonus-internet