[Rezolvat] DocuBOX HD - lipseste subtitrarea in Orange Tv Go

Aditutl
Începător
In aplicatie Orange tv go lipseste subtitrarea pt DocuBOX HD.
Si
De ce nu primim o categorie sau subcategorie pt serviciu Orange tv go ?
3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@Aditutl, mulțumim pentru sesizare. Vom verifica cu colegii noștri ce se întâmplă cu subtitrarea pentru acest canal. Am reîncadrat întrebarea ta în categoria "Internet și TV", subcategoria "TV".

FaraUnID
Campion certificat
De foarte multe ori atat acest canal, DocuBOX, cat si alte canale nu sunt diponibile in tv go in sensul ca ai imaginea neagra pe tot ecranul fara alte mesaje de eroare. Partea cu lipsa subtitrare este apa de ploaie.

Salut, Am discutat cu colegii nostri, iar acestia ne-au spus ca problema a fost remediata astazi. Aditutl, poti verifica daca este in regula? Multumim.