Mai revine in stocul magazinului online Iphone 12 de 64 gb??

Miles
Începător
Avand in vedere amara experienta cu Iphone 12 pro si 12 pro max, unde nici dupa 5 luni de la punerea in vanzare Orange-ul nu este in stare sa dea un raspuns concret cand va fi disponibil pe site, si vazand ca in ultimele saptamani iphone 12 - 64 gb au disparut si ele din oferta online, va intreb pe voi, ceilalti utilizatori, daca stiti credeti ca il vor reintroduce in oferta!!! sau sa ma orientez spre 128 gb! desi as fi preferat sa platesc 5 lei/ luna pt 50 gb in cloud, daca as fi avut nevoie!
P.S. Moderatorii Orange sunt rugati sa nu se chinuie sa mai copy/ paste mesaje ca au sunat/ intrebat/ rascolit compania ca sa stie o data/ un termen contractual/ o politica manageriala pe care s-o comunice comunitatii Orange/ fraierii care platesc abonamente!!
5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
@Miles, într-adevăr, din păcate, există întârzieri la livrarea modelelor iPhone 12 Pro și Pro Max, dar modelul iPhone 12 64 GB este momentan disponibil în magazinul online. https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/apple-iphone-12-64gb-black Chiar acum am intrat să verificăm și iPhone 12 este disponibil pentru capacitatea de 64GB si 128GB. Pentru a primi notificare când revine în stoc (în situația în care se epuizează) te rugăm să apeși pe butonul Anunță-mă când revine.

FLo1
#StarMember
🙂 Sa vedem cât rezistă stocul. Eu de 1000€ fac turul Europei. Dar fiecare investește în ce consideră util.

FaraUnID
Campion certificat
Mai in gluma, mai in serios, bate la usa iPhone 13 iar reteaua #1 din Romania nu este capabila sa onoreze precomezile de iPhone 12 lansate prin decembrie 2020. Viitorul este pe maini bune!

marialexa18
Începător
Daaaaa, Corect!!!! Sunt sub orice critica, in conditiile in care Emag, Altex, au stocurile pline

Marian_Eugen
Junior entuziast
Da eu vreau să văd cat îmi oferă pe el