iPhone codat Orange merge în rețeaua yoxo?

MaloAlex
Începător
Buna comunitate, am un iPhone XS codat Orange, merge în rețeaua yoxo?
1 Soluţie acceptată‚

tomaciprian
Cunoscător
YOXO=Orange Romania Este una si aceeasi retea, nu sunt separate, deci merge.

3 Răspunsuri 3

tomaciprian
Cunoscător
YOXO=Orange Romania Este una si aceeasi retea, nu sunt separate, deci merge.

RafaHelper
#StarMember
Salut @MaloAlex, ‏‏‎ ‎ Bun venit in comunitate! Da, poți folosi telefonul cu o cartela YOXO pentru ca acesta este un serviciu oferit de Orange si funcționează pe rețeaua Orange. Când telefonul tau se va conecta la rețea acesta va afișa Orange ca si rețea. ‏‏‎ ‎ Daca te-a ajutat acest răspuns nu uita sa apeși ❤ sau sa il marchezi ca soluție.

Lucifer
Cunoscător
Salut MaloAlex, Yoxo este echivalent cu reteaua Orange Romania, deci raspunsul este da, va merge. De asemenea poti sa iti decodezi iPhone-ul gratuit, daca iti instalezi un profil de eSim al unui abonament Orange.