Cand se reseteaza luna la Orange Money ?

kye
Începător
Salut. As dori sa am o contabilitate a punctelor acumulate in luna aceasta, sa stiu cand nu mai primesc puncte, sa stiu cand se "reseteaza " cele 50 puncte lunar si primesc puncte din nou .
In momentul de fata totul e o nebuloasa.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Această schimbare se face lunar, la data de 1 a fiecarei luni.

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
Salut, kye, și bun venit în Comunitate! Pentru a putea răspunde la această întrebare este necesară analizarea contului tău personal. Ți-am trimis un mesaj privat, pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate, și aștept răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumesc.

Abonat
Explorator entuziast
Aveam impresia că este luna calendaristică :) 1. Este aceeași cu data de facturare? sau 2. Este data activării serviciului OM? sau 3. Este o dată aleatorie?

Vio73
#StarMember
Eu am data de facturare pe 15, dar am observat că în data de 1 ale fiecărei luni se schimbă. Mai cunosc și alte persoane care au tot în data de 1 și de aici deduc că e vorba de începutul lunii următoare.

Salut! Această schimbare se face lunar, la data de 1 a fiecarei luni.