Adaugare nume la un numar Prepay in My Orange

docristi
Începător
Salut,
Se poate adauga un nume la un numar Prepay? Am adaugate mai multe numere si m-ar ajuta sa stiu ale cui sunt. Nu neaparat din aplicatia mobila, dar nici un cea de desktop n-am gasit nimic.
Numele apare doar la abonament.
Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Daca te referi la informatia afisata in My Orange (la sectiunea "setari cont" - "administrare numere"), acolo unde iti apar toate numerele de telefon pe care le administrezi, intr-adevar, din pacate, in aceasta sectiune nu poti face modificari, deci nu poti adauga un nume in dreptul numerelor PrePay.

5 Răspunsuri 5

Neaplicabil
DA se poate... Aici se pot adăuga toate datele necesare https://www.orange.ro/myaccount/info-cont/personal-data/online-account-data

docristi
Începător
Eu tot nu inteleg unde. Nu pot atasa acum un print screen, dar la "nume profil" apare "Prepay 074.....". Nu inteleg de unde se modifica.

Salut! Daca te referi la informatia afisata in My Orange (la sectiunea "setari cont" - "administrare numere"), acolo unde iti apar toate numerele de telefon pe care le administrezi, intr-adevar, din pacate, in aceasta sectiune nu poti face modificari, deci nu poti adauga un nume in dreptul numerelor PrePay.

docristi
Începător
Multumesc, poate o sa implementati in viitor (apropiat sper eu).

DanielaH
Moderator
@docristi, mulțumim pentru sugestie! Te mai așteptăm în Comunitate.