Cum folosesc aceste puncte?

Glontzu
Junior
Salut, as dorii sa ma ajutati cu ceva!
Cum folosesc aceste puncte?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Depinde la care dintre ele te referi! Punctele thank you se pot folosi pentru a obține reduceri la achiziția de telefoane și/sau accesorii, iar punctele din Comunitatea Orange, pentru a atinge anumite niveluri ( palmares) și bineînțeles, răsplătit în consecință. Nu poți folosi punctele din Comunitate la ceva anume, dacă la asta te referi!

4 Răspunsuri 4

teacher_
#StarMember
Salut! Despre ce puncte este vorba? Punctele Orange Thank You, sau punctele adunate în comunitate?

Jay
Campion certificat
Salut! Punctele din comunitate sunt doar pentru clasament, nu se transformă în puncte thank you, nu le poti folosi în afara comunității.. Au mai fost topicuri despre acest subiect și, informațiile acestea le poti gasi la "Beneficii"... https://comunitate.orange.ro/pages/beneficii

Vio73
#StarMember
Salutare! Depinde la care dintre ele te referi! Punctele thank you se pot folosi pentru a obține reduceri la achiziția de telefoane și/sau accesorii, iar punctele din Comunitatea Orange, pentru a atinge anumite niveluri ( palmares) și bineînțeles, răsplătit în consecință. Nu poți folosi punctele din Comunitate la ceva anume, dacă la asta te referi!

MihaelaC
Community Manager
@Glontzu salut! Ca să te putem ajuta cu informații este nevoie să ne dai mai multe detalii, te rog. Ca să poți găsi răspunsuri la întrebările tale poți folosi bara de căutare din comunitate, așa cum a menționat și Jay mai sunt topicuri în comunitate atât despre puncte Thank You, cât și despre punctele din comunitate.