Cum pot sa dezactivez modul offline de pe hbo?

daavinaaaa
Începător
Am apasat din greseala, si acum nu mai pot vizualiza nimic, nici nu se mai deschide. Am incercat sa l sterg si sa l instalez, dar nici nu mai se incarca. Ce pot face?
3 Răspunsuri 3

Ascary
Campion certificat
Buna Davinaa,pe ce dispozitiv folosesti HBO?

Vrajitoarea
Cunoscător
Eventual incearca sa te loghezi de pe alt dispozitiv si sa vezi ce status apare in dreptul dispozitivului de pe care ai probleme si sa il reactivezi https://youtu.be/RiOTZTIrsi0

DanielaH
Moderator
@daavinaaaa, te rugăm să revii cu mai multe detalii ca să te putem ajuta. Pe ce dispozitiv accesezi HBO? Când ai activat HBO? Pe ce perioada a funcționat și ai avut acces?