Ce pot face cu punctele Thank You?

Oana_16
Începător
Ce pot face cu punctele Thank You?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Poti cumpăra accesorii sau poti cumpăra un telefon cu prelungire de abonament. Daca prelungirea este online și pe 24 de luni, punctele au valoare tripla in acest moment in magazinul online. Mai multe informații in link https://www.orange.ro/help/care-este-valoarea-punctelor-thank-you-i-cum-le-pot-utiliza-73

2 Răspunsuri 2

Jay
Campion certificat
Poti cumpăra accesorii sau poti cumpăra un telefon cu prelungire de abonament. Daca prelungirea este online și pe 24 de luni, punctele au valoare tripla in acest moment in magazinul online. Mai multe informații in link https://www.orange.ro/help/care-este-valoarea-punctelor-thank-you-i-cum-le-pot-utiliza-73

Abonat
Explorator entuziast
Punctele le poți strânge 🙂 Expiră în 3 ani. - Peste vreo doi ani poate vrei un telefon nou și atunci le vei putea folosi ca o reducere/voucher. - A fost o vreme când puteai plăti și factura cu punctele - dar s-a dus vremea respectivă 🙂