[Încheiat] Cum functioneaza concursul?

Sarah_Amina
Junior entuziast
Cum functionează concursul? M-am logat în fieacre zi, am dat raspunsuri, sau like-uri, și sunt tot la nivel incepător. Există vreo șansă de a câștiga ceva?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Concursul nu are legătură cu nivelul la care ești.. Dacă citești topicul/postarea in întregime, cea despre concurs, vei afla toate informațiile.. Ca sa te poti incadra la cele 3 puncte, trebuie sa ai bifa ca ești de acord sa primești noutățile din comunitate.. sa intri de 30 de ori in comunitate, in 30 de zile diferite, pe perioada concursului, sa dai răspunsuri care sa-i ajute pe ceilalți utilizatori, astfel încât sa primești 20 de like-uri si 10 dintre răspunsurile tale sa fie considerate soluții.. Tu ai dat 2 răspunsuri și ambele la postarea despre concurs.. acelea nu ajuta pe nimeni.. in concluzie, te poti incadra la punctul 1 din concurs... am atașat 2 poze ca să vezi, pe scurt, ce ai de facut sa intri in concurs.. pentru informatiile complete despre concurs trebuie citita postarea concursului, in întregime..

2 Răspunsuri 2

Jay
Campion certificat
Concursul nu are legătură cu nivelul la care ești.. Dacă citești topicul/postarea in întregime, cea despre concurs, vei afla toate informațiile.. Ca sa te poti incadra la cele 3 puncte, trebuie sa ai bifa ca ești de acord sa primești noutățile din comunitate.. sa intri de 30 de ori in comunitate, in 30 de zile diferite, pe perioada concursului, sa dai răspunsuri care sa-i ajute pe ceilalți utilizatori, astfel încât sa primești 20 de like-uri si 10 dintre răspunsurile tale sa fie considerate soluții.. Tu ai dat 2 răspunsuri și ambele la postarea despre concurs.. acelea nu ajuta pe nimeni.. in concluzie, te poti incadra la punctul 1 din concurs... am atașat 2 poze ca să vezi, pe scurt, ce ai de facut sa intri in concurs.. pentru informatiile complete despre concurs trebuie citita postarea concursului, in întregime..

FLo1
#StarMember
@Amina: Începutul e bun. Până acum ai castigat experiență. Pentru niște niveluri in plus trebuie să oferi răspunsuri care să fie alese soluții, trebuie și să primești like-uri. Iar acestea țin de eficiența răspunsurilor tale, nu de perseverență.