Lipsa subtitrare Love Nature si Museum

BVS
Începător
De la inlocuirea unor canale din grila Global am constata ca lipseste subtitrare la canalele Love Nature si Museum, pur si simplu nu exista in setari ca la celelalte canale. Am sunat la Orange si mi-au spus sa rescanez canalele. Am facut acest lucru pe 2 televizoare (am CAM CI+) si nu s-a rezolvat. V-ati confruntat cu acesta problema? Care sa fie cauza?
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Am discutat cu colegii din departamentul tehnic si acestia ne-au comunicat ca in acest moment nu exista subtitrare pentru aceste canale. Din luna martie exista posibilitatea sa se introduca subtitrare, insa nu avem o data exacta.

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Din câte știu eu, aceste canale încă nu sunt localizate pentru România, deci nu au nici subtitrare. Probabil că va mai trece ceva vreme până vor primi subtitrarea, pentru că așa s-a întâmplat și cu altele, cum ar fi Docubox HD, Travel Xp, etc. Deci trebuie răbdare!

Salut! Am discutat cu colegii din departamentul tehnic si acestia ne-au comunicat ca in acest moment nu exista subtitrare pentru aceste canale. Din luna martie exista posibilitatea sa se introduca subtitrare, insa nu avem o data exacta.