Number share Galaxy Watch LTe 4G

MAI21025
Începător
Am o o problemă foarte serioasă cu Orange. Cum e posibil să ai un smartwatch samsung galaxy watch LTe 4G și să nu poți sa faci setările pentru number share!? Prostia cea mai mare este că trebuie să am un smartwatch cumpărăt de la ei??? Cum e posibil așa ceva? Eu am dat 750£ lire pe el din Anglia și nu e compatibil pentru Orange. Eu am dat în jur de 4102 lei în bani noștri. Explicați-mi și mie cum e posibil????
2 Răspunsuri 2

teacher_
#StarMember
Pentru că implică anumite costuri pe care Orange le-a efectuat doar pentru modelele agreate. Lista dispozitivelor agreate este disponibila, poate și modelul pe care tu îl ai va fi inclus in acea listă in viitorul apropiat.

RafaHelper
#StarMember
Salut, Iti recomand sa iei legătura cu Samsung, ei sunt cei care livrează softul si poate te pot ajuta. Este normal ca Orange sa ofere suport doar pentru modele vândute de ei. Din punctul meu de vedere puteai sa dai si dublu, triplu sau x10 pe el pentru ca asta nu are nici o importanță.