[Rezolvat] Imposibilitate reincarcare PrePay de pe site-ul orange.ro

Cristian_R
Începător
Nu îmi pot încărca telefonul, îmi spune că numărul meu nu este prepay, iar la cont specifică clar că e un număr de cartelă prepay...
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

@Cristian.R, bun venit în Comunitatea Orange! În acest moment există, într-adevăr, o eroare la reîncărcarea PrePay de pe site-ul orange.ro. Colegii noștri se ocupă deja de remedierea acestei situații. Vom reveni aici când vom avea confirmarea că s-a rezolvat. Mulțumim pentru înțelegere. P.S. am acoperit numărul tău de telefon pentru că este o informație confidențială care nu trebuie să fie publică în Comunitate.

Editat - situația a fost remediată

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator

@Cristian.R, bun venit în Comunitatea Orange! În acest moment există, într-adevăr, o eroare la reîncărcarea PrePay de pe site-ul orange.ro. Colegii noștri se ocupă deja de remedierea acestei situații. Vom reveni aici când vom avea confirmarea că s-a rezolvat. Mulțumim pentru înțelegere. P.S. am acoperit numărul tău de telefon pentru că este o informație confidențială care nu trebuie să fie publică în Comunitate.

Editat - situația a fost remediată

Cristian_R
Începător
Vă mulțumesc pentru răspuns.

DanielaH
Moderator
@Cristian.R, colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată în cursul zilei de ieri.