Valabilitate bonus cartela prepay

Gabiiiiiiii
Junior
Salut, am intrat pe aplicatia my orange si la consum scrie ca mai am 44gb bonus valabil pana la data de 11 ianuarie 2021. Vreau sa va intreb mai exact pana la ce ora? As vrea sa descarc un joc de 30 gb si nu stiu daca mai am timp, multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Firefly
Cunoscător
Orice opțiune, minute, mesaje, bonus ori gb valabile pana in data X sunt valabile pana la ora 24:00. Deci inclusiv ziua din data la care expira, la tine fiind 11 ianuarie.

2 Răspunsuri 2

Jay
Campion certificat
Salut! In comunitate nu se fac publice date personale.. Daca vei mai pune capturi, sa le decupezi sau sa acoperi numarul de telefon. Eu nu folosesc prepay, dar, ar trebui sa fie pana la 12 noaptea.. Dacă ai de gând sa activezi o opțiune maine, vei avea timp sa descarci jocul. Daca nu, bonusul de 100 de gb se poate activa o data la 30 de zile, deci, pana la 31 ianuarie, ai timp sa-l mai activezi o data..

Firefly
Cunoscător
Orice opțiune, minute, mesaje, bonus ori gb valabile pana in data X sunt valabile pana la ora 24:00. Deci inclusiv ziua din data la care expira, la tine fiind 11 ianuarie.