cum pot raspunde la intrebarile altora in comunitate?

iphone
Junior
cum pot raspunde la intrebarile altora
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Daca te referi la răspunsurile la întrebările care se pun in comunitate, este simplu, deschizi întrebarea in pagina, apeși butonul răspunde, scrii răspunsul la întrebarea la care dorești să răspunzi (ideal ar fi sa oferi informații corecte, sau cel puțin din experiența ta personala conexa cu întrebarea), atașezi imagini sau fișiere doar daca este cazul, și apeși încă odată butonul răspunde aflat sub cel cu adaugă un fișier. E chiar simplu să răspunzi la întrebările din comunitate și este indicat, deoarece experiența fiecăruia și interacțiunile cu produsele și serviciile oferite de Orange este importanta.

1 Răspuns 1

teacher_
#StarMember
Salut! Daca te referi la răspunsurile la întrebările care se pun in comunitate, este simplu, deschizi întrebarea in pagina, apeși butonul răspunde, scrii răspunsul la întrebarea la care dorești să răspunzi (ideal ar fi sa oferi informații corecte, sau cel puțin din experiența ta personala conexa cu întrebarea), atașezi imagini sau fișiere doar daca este cazul, și apeși încă odată butonul răspunde aflat sub cel cu adaugă un fișier. E chiar simplu să răspunzi la întrebările din comunitate și este indicat, deoarece experiența fiecăruia și interacțiunile cu produsele și serviciile oferite de Orange este importanta.