Cum pot schimba titularul de abonament fara a se modifica conditiile abonamentului?

Maria_36
Începător
Am un abonament cu 3 numere de telefon, as vrea ca unul din numere care este folosit de fiica mea, sa-l trec pe numele ei , asta este si dorinta ei
2 Răspunsuri 2

Razvan
#StarMember
Depinde de abonament, dacă este unul ieșit din oferta curentă, nu îl vei putea păstra. Dacă este unul din oferta curentă se face act de cesiune abonament între dvs și fiică, dar nici în acest caz nu aveți o garanție că vor rămâne aceleași beneficii. Cel mai bine ar fi să faceți cesiune de abonament la expirarea perioadei contractuale minime, și atunci poate renegocia beneficiile în Orange Shop.

teacher_
#StarMember
Salut! In principiu ceea ce dorești se poate, cu condiția ca fiica ta să aibă peste 18 ani și să fii în perioada contractuala. In rest, ai detalii mai jos, in link. https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-fac-o-schimbare-de-titular-79