Factura plătită de 2 ori

Bby16
Începător
Buna. Ce se întâmplă dacă am achitat o factura de 2 ori? Menționez ca am achitat prin cardul bancar, online.
Mulțumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Buna! Suma achitata în plus se va scădea din valoarea facturii următoare.. Poti solicita sa-ti fie returnata, insa, nu stiu daca are rost.. pana faci solicitarea, pana se actualizează in sistem la Orange si ajung banii înapoi în contul din care ai făcut plata, probabil va trebui sa achiti următoarea factura.. Deci, daca nu ai vreo urgenta cu suma achitata în plus, o poți lăsa asa si, este posibil ca data viitoare sa nu mai ai de plătit sau sa fie vorba de câțiva bănuti, in functie de cursul euro..

1 Răspuns 1

Jay
Campion certificat
Buna! Suma achitata în plus se va scădea din valoarea facturii următoare.. Poti solicita sa-ti fie returnata, insa, nu stiu daca are rost.. pana faci solicitarea, pana se actualizează in sistem la Orange si ajung banii înapoi în contul din care ai făcut plata, probabil va trebui sa achiti următoarea factura.. Deci, daca nu ai vreo urgenta cu suma achitata în plus, o poți lăsa asa si, este posibil ca data viitoare sa nu mai ai de plătit sau sa fie vorba de câțiva bănuti, in functie de cursul euro..