Pot plati factura cu puncte thank you?

Leg
Începător
Se poate plati factura cu puncte thank you?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Buna venit in comunitate, Leg!!! Din pacate, nu poti plati factura cu puncte Thank You. "Le poți folosi la cumpărarea de telefoane, tablete, modemuri, accesorii și televizoare. În plus, la prelungirea abonamentului pe 24 de luni și cumpărarea unui telefon, primești și o cartelă Orange PrePay cu care vorbești gratuit și nelimitat de pe numărul tău. " Pentru mai multe detalii, acceseaza https://www.orange.ro/orange-thank-you/

6 Răspunsuri 6

RafaHelper
#StarMember
Salut @Leg, ‏‏‎ ‎ Din pacate aceasta optiune nu exista. Poti vedea in link-ul de mai jos toate metodele prin care poti plati factura Orange: https://www.orange.ro/help/care-sunt-modalitile-de-plat-a-facturii-11

delfinas
#StarMember
Buna venit in comunitate, Leg!!! Din pacate, nu poti plati factura cu puncte Thank You. "Le poți folosi la cumpărarea de telefoane, tablete, modemuri, accesorii și televizoare. În plus, la prelungirea abonamentului pe 24 de luni și cumpărarea unui telefon, primești și o cartelă Orange PrePay cu care vorbești gratuit și nelimitat de pe numărul tău. " Pentru mai multe detalii, acceseaza https://www.orange.ro/orange-thank-you/

dragonuroshu
Explorator
Punctele Thank You acumulate pot fi folosite după primele 12 luni de abonament de către titularul contului. Punctele Thank You se deduc din valoarea cu TVA a produselor achiziționate și nu pot fi returnate sau schimbate în bani. Le poți folosi la cumpărarea de telefoane, tablete, modemuri, accesorii și televizoare. În plus, la prelungirea abonamentului pe 24 de luni și cumpărarea unui telefon, primești și o cartelă Orange PrePay cu care vorbești gratuit și nelimitat de pe numărul tău. Dacă folosești punctele Thank You pentru cumpărarea unui telefon la preț special, îți exprimi în mod expres acordul de a continua relația contractuală cu Orange România S.A. pe o perioadă de cel puțin 12 luni, calculată de la încetarea perioadei minime contractuale în vigoare sau de la data achiziției, dacă faci prelungiri tacite succesive, după caz.

GOLDzila
Explorator
Prin anii 2004 ,2005 ,2006 se putea acest lucru . Nu știu de ce nu se mai poate continua , de ce au renunțat. Politicile menegeriale ale companiei Orange .....

FaraUnID
Campion certificat
@Leg Optiunea asta a fost retrasa de cativa ani buni. @GOLDzila Pentru ca interesul lor este contractarea de abonamente noi sau repozitionarea celor actuale pentru 24 de luni. Din acet motiv triplarea se aloca doar in aceste 2 cazuri.

Neaplicabil
NU, nu se pot folosi punctele OTY pentru plata facturii