Portare de la Telekom la PrePay Orange

C_T_
Junior
O cartelă cu număr Orange, abonament, portată la telekom, POATE FI PORTATĂ ÎNAPOI LA ORANGE PE CARTELĂ PREPAY ?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Te poti porta de cate ori si in orice combinatie vrei: prepay - prepay, abonament - prepay, abonament - abonament, prepay - abonament. Portarea nu te scuteste de eventualele sume restante la operatorul actual.

3 Răspunsuri 3

RafaHelper
#StarMember
Salut @C.T., ‏‏‎ ‎ Da, te poti porta la ce retea doresti nu conteaza daca ai abonament sau cartela. Acum ai oferta de tip abonament sau cartela la Telekom?

Vio73
#StarMember
Salutare! Normal că se poate, de ce nu? Mergi într-un magazin Orange și acolo vei primi consultanță pentru a duce la bun sfârșit această activitate. Succes!

FaraUnID
Campion certificat
Te poti porta de cate ori si in orice combinatie vrei: prepay - prepay, abonament - prepay, abonament - abonament, prepay - abonament. Portarea nu te scuteste de eventualele sume restante la operatorul actual.