Smart TV în rate pe factura Orange

Teo_2
Începător
Am un abonament Orange Love internet fix și TV prin satelit, dacă îl prelungesc pe 24 luni as pute lua un TV smart în rate pe factura?
3 Răspunsuri 3

RafaHelper
#StarMember
Salut @Teo_2, ‎ Da, se poate. Acest subiect a mai fost discutat si aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1988061-cumpar-smart-tv-rate ‎ Inainte de a pune o întrebare noua folosește funcția de cautare.

Vio73
#StarMember
Salutare! Sigur că se poate! Eu am făcut-o deja de prin primăvară. Mai ales dacă ai și reducerile din ofertă, ieși la prețuri foarte bune. Succes!

DanielaH
Moderator
@Teo, la ce model de Smart TV te-ai gândit? Au reușit să-l iei în rate pe factura Orange? Te așteptăm să revii cu detalii noi.