Cand va aparea ps5 din nou in stoc?

Dumi28
Începător
Buna ziua! Va mai aparea ps5 pe stoc pana de Carciun?
6 Răspunsuri 6

DanielaH
Moderator
Salut, Dumi28! Din păcate nu avem noutăți în ceea ce privește refacerea stocului pentruPS5. Îți recomandăm să folosești butonul "anunță-mă când revine", astfel încât să fi notifcat prin sms/ e-mail în momentul în care va fi din nou disponbil în magazinul nostru online.

mihai_13
Maestru
urmatorul stoc e PS5 va aparea in luna aprilie 2021 (informatie de pe forumuri) parerea mea este ca nu se merita sa cumparati PS5 (inca) deoarece deocamdata sunt disponibile cateva jocuri(5 parca) si cateva de PS4

Lida_kp
Începător
Buna seara! Eu sper sa revina in stoc până de Crăciun, al meu pustiulica il asteapta de la Mos ! Cum putem afla daca revine ?

mihai_13
Maestru
din pacate nu cred https://www.eurogamer.net/articles/ps5-stock-where-to-buy-playstation-5

Ahmad
Junior
Nu va mai apărea pana la anu în stoc,in cel mai bun caz prin martie-aprilie dar și atunci se va vinde foarte repede,ultimul stoc s-a vândut în câteva secunde

alex23324
Începător

cand va reveni in stoc ps5?