În cât timp vine contractul Orange DTH?

Neaplicabil
În cât timp vine contractul Orange DTH?
Pe data de 2.12.2020 am sunat la Orange Pentru a deschide un contract de televiziune satelit.
Am dat datele personale, adresă, ETC. Operatorul de la departamentul vânzări mi-a spus că o să primesc contractul prin curier în 2 zile.
Astăzi se face 1 săptămână și contractul tot nu a venit.
4 Răspunsuri 4

RafaHelper
#StarMember
Salut @Mario, ‏‏‎ ‎ Suna la numarul 300 sau acceseaza https://www.orange.ro/contact/ pentru a lua legatura cu Orange si intreaba de un numar de AWB pentru comanda ce contine contractul de DTH. ‏‏‎ ‎ Sa ne spui daca ai obtinut informatiile necesare.

Neaplicabil
Salut! Ieri am sunat la Orange și au zis ca nu imi pot oferi un AWB si a zis să aștept că vine el!

FaraUnID
Campion certificat
Daca vorbim de un serviciu nou de televiziune prin satelit, cel mai probabil contractul va fi adus de echipa tehnica in momentul in care serviciul va fi instalat si pus in functiune. Serviciul a fost instalat? In momentul de fata este functional?

Neaplicabil
Nu a fost instalat! A zis mai întâi primesc contract și apoi instalarea!