Iphone 12 pro max

Vic13
Începător
Modelul în cauză mai este comercializat la cooperativa dumneavoastră? Sau precomanda jalnica a fost tot?
5 Răspunsuri 5

RaresH
Junior
si eu ma intreb la fel. am o precomanda din 6 noiembrie si nimic. nu inteleg cum se face ca altii au tot primit stocuri saptamana de saptamana si orange nu?

FaraUnID
Campion certificat
Cred ca totul se rezuma la cata forta si cata vizibilitatea are retail-ul respectiv. Cel mai probabil cooperativa agricola Orange Romania, in trecut, nu a generat vanzari semnificative de produse Apple, iar numarul de precomenzi iPhone 12 Pro Max adunate de Orange Romania este nesemnificativ. Prin urmare Apple ofera prioritate acelor retaileri care genereaza vanzari.

DanielaH
Moderator
@Vic13 și @RaresH, precomenzile au fost făcute în magazinul online sau într-un Orange Shop?

RaresH
Junior
@DanielaH Eu am facut precomanda telefonic printr-un Direct Sales Representative.

DanielaH
Moderator
@RaresH, în acest caz recomandarea noastră este să iei legătura cu colegul DSR și să aștepți răspunsul lui.