Roaming și retea in UK

Georgiana_10
Începător
Hello! Sunt in UK de puțin timp și nu merge sa mi activez manual cartela de orange pentru a o folosi! Roamingul este activ ... ma poate ajuta cineva? Ideea este ca am mare nevoie de cartela ! Mulțumesc
1 Răspuns 1

MihaelaC
Community Manager
Salut, Georgiana. Bine ai venit în comunitate. De cât timp ești în afara țării? Ai mai folosit cartela aceasta? Îți afișează ceva când încerci să setezi manual rețeaua? Poți încerca și pașii de aici și să ne spui dacă merge: https://comunitate.orange.ro/questions/2490590-fac-serviciul-roaming-functioneaza