Smart tv probleme de conectare pe Netflix

Neaplicabil
buna seara ,am o problema cu smart tv e a doua zi în care nu ma pot conecta pe Netflix am buton dedicat pentru a întra direct în aplicație dar am imi apare ecranul doar negru chiar nu știu ce sa mai fac menționez ca tv e un smart Philips iar pana acum am vizionat filme pe el
2 Răspunsuri 2

MihaelaC
Community Manager
Salut, Bogdy22. Poți încerca pașii de aici, de la dispozitive Smart TV: https://help.netflix.com/ro/node/95 Să ne spui dacă funcționează.

DanielaH
Moderator
@Bogdy22, ai reușit să te conectezi la Netflix? Te așteptăm să revii cu informații noi.