Un abonament

Maruntelu_georg
Începător
Vreau sa fac un abonament
2 Răspunsuri 2

MihaelaC
Community Manager
Salut, Georgeta. Bine ai venit în comunitate. Ne poți oferi mai multe detalii, te rog? Îți dorești să afli cum poți să îți faci un abonament nou? Vrei și cu achiziție de telefon? Poți face o simulare în Magazinul Online dacă te loghezi în contul My Orange.

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă vrei să te abonezi la Orange, ai aici tot ce te interesează: https://www.orange.ro/abonamente/ Dacă îl faci online, în această perioadă ai chiar o reducere de 20%, plus trafic dublu de internet (la abonamentele fără internet nelimitat) pe toată perioada contractuală. Succes!