Telefoane Apple 12/pro/mini/max sunt codate in retea?

Anakin
Junior
Salutare. Aveti idee daca telefoanele apple de anul asta (12/pro/mini/max) mai sunt codate in retea? Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

AlexP
Începător
Sunt blocate toate telefoanele Apple. Daca achizitionezi un telefon de la Orange, poti intra in contul tau My Orange la servicii si, unde gasesti servicii decodare telefoane, introduci IMEI-ul si afli pretul de decodare pe loc si poti debloca si telefonul. Pretul difera de la produs la produs.

3 Răspunsuri 3

Anonim
Neaplicabil
Da, telefoanele produse de Apple sunt codate. Poti sa vezi asta la fiecare model in parte pe pagina fiecarui produs, la lista de specificatii. La cerere aparatul poate fi decodat, in functie de optiunea de achizitie - cu contract sau liber de acesta, in functie de optiune vei plati o taxa.

AlexP
Începător
Sunt blocate toate telefoanele Apple. Daca achizitionezi un telefon de la Orange, poti intra in contul tau My Orange la servicii si, unde gasesti servicii decodare telefoane, introduci IMEI-ul si afli pretul de decodare pe loc si poti debloca si telefonul. Pretul difera de la produs la produs.

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu vrei să fie codat, poți să-l iei de la un alt magazin și nu te mai complici deloc.