Ca sa cumpăr o cartela prepay am nevoie de buletin?

Sunny1996
Începător
Am nevoie de buletin? Sau nu arat niciun document când procur o cartela prepay?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Deocamdată nu îți trebuie niciun document, adică o poți procura și de la un chioșc aflat la colț de stradă, magazin alimentar, magazin sătesc, hipermarket, etc. Trebuie doar să introduci simul în telefon și vei primi sms-uri cu numărul și opțiunea activată. Succes!

1 Răspuns 1

Vio73
#StarMember
Salutare! Deocamdată nu îți trebuie niciun document, adică o poți procura și de la un chioșc aflat la colț de stradă, magazin alimentar, magazin sătesc, hipermarket, etc. Trebuie doar să introduci simul în telefon și vei primi sms-uri cu numărul și opțiunea activată. Succes!