Number share Samsung A6 2018 si Galaxy watch 4g active 2

Am un Samsung A6 2018 si un watch galaxy 4g active 2 si doresc sa fac number share de pe A6 pe watch.Este posibil cu abonament esim pentru watch???
1 Soluţie acceptată‚

Salut!

Serviciul Number Share permite utilizarea aceluiasi numar de telefon pe un dispozitiv principal si pe maximum 4 dispozitive secundare.

Device-uri principale compatibile cu aceasta tehnologie sunt:

  • 1 smartphone Samsung;
  • 1 iPhone (iPhone 6s sau mai nou) compatibil cu ultimul soft iOS disponibil dupa data de 13.12.2019;
  • 1 smartphone Huawei cu sistem de operare android.

Dispozitivele secundare compatibile pentru acest serviciu sunt:

  • smartwatch-urile Apple Watch S3, S4, S5 Cellular, Samsung Galaxy Watch Active2 LTE/4G si Watch3 LTE/4G compatibile eSIM vandute de catre Orange si de catre alti distribuitori oficiali din Romania;
  • tabletele compatibile cu functia de apel voce si cu sistem de operare Android;
  • tabletele Apple iPad.

Activarea Number Share se va realiza numai din aplicatia Samsung Galaxy Wearable de pe smartphone-ul Samsung sau aplicatia Watch de pe iPhone.

1 Răspuns 1

Salut!

Serviciul Number Share permite utilizarea aceluiasi numar de telefon pe un dispozitiv principal si pe maximum 4 dispozitive secundare.

Device-uri principale compatibile cu aceasta tehnologie sunt:

  • 1 smartphone Samsung;
  • 1 iPhone (iPhone 6s sau mai nou) compatibil cu ultimul soft iOS disponibil dupa data de 13.12.2019;
  • 1 smartphone Huawei cu sistem de operare android.

Dispozitivele secundare compatibile pentru acest serviciu sunt:

  • smartwatch-urile Apple Watch S3, S4, S5 Cellular, Samsung Galaxy Watch Active2 LTE/4G si Watch3 LTE/4G compatibile eSIM vandute de catre Orange si de catre alti distribuitori oficiali din Romania;
  • tabletele compatibile cu functia de apel voce si cu sistem de operare Android;
  • tabletele Apple iPad.

Activarea Number Share se va realiza numai din aplicatia Samsung Galaxy Wearable de pe smartphone-ul Samsung sau aplicatia Watch de pe iPhone.