[Rezolvat] Nefunctionare my orange

Tessarol
Junior entuziast
Buna seara! Site-ul orange nu merge decat pentru telefoanele care sunt la promotie, magazinul, my orange si celelalte sectiuni dau eroare. Cand se va remedia? Multumesc.
4 Răspunsuri 4

Neaplicabil
Acuma o sa apară un reprezentant orange si va spune ca problema e de la tine ca ei nu au găsit probleme. Asa fac operatorii de obicei se scuza ca să para clientul vinovat nu operatorul

Tessarol
Junior entuziast
Nu e cazul, intrucat nu e doar la mine. Am testat atat acasa, cat si la parinti, pe 2 browsere diferite, 2 conexiuni diferite, fibra de orange sau telekom, la fel face. Daca are importanta, zona e Neamt.

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu zic să depui o sesizare, pentru a se vedea concret problema contului tău. La mine, de exemplu, merg fără probleme, atât site-ul Orange, cât și My Orange. Succes!

Tessarol
Junior entuziast
Am postat si pe facebook la Orange, cam dupa o zi si jumatate s-a rezolvat, problema a fost la mai multi utilizatori.