[Încheiat] Oferta de abonament orange cu rata la smart tv si PS4

Den1s2058
Începător
Buna ziua! Am vazut astăzi ca se acorda o oferta, daca ai abonament, in care se face o rata de 1 euro la un smart tv si o consola PS 4, iar oferta tine pana in ianuarie. As dori sa aflu daca mi se poate acorda, daca am fibra optica de aproape 1 an. Sau as dori sa știu cum se ofera
1 Soluţie acceptată‚

RafaHelper
#StarMember
Salut @ ‏ Oferta este disponibilă clienților Orange care au un abonament cu o vechime în rețea de minimum 18 luni și a cărui valoare lunară este mai mare sau egală cu valoarea ratei pentru care optează. Prețul promoțional al produselor include un bonus de vechime de până la 300€, corespunzător unei vechimi în rețea de maximum 20 de ani. Bonusul ia în considerare câte 10 euro/ an de vechime pentru activarea abonamentului Fibra 500 ṣi câte 15 euro/ an de vechime pentru activarea abonamentului Fibra 1000, fiind calculat pentru o vechime maximă de 20 de ani. Bonusul se poate aloca o singură dată și este condiționat de existența unui abonament de voce sau internet mobil de minimum 8 €. ‏‏‎ ‎ Oferta este valabilă în limita stocului disponibil. Prețurile afișate conțin TVA. ‏‏‎ ‎ Daca ceva nu este clar poti sa ne spui intr-un nou comentariu.

2 Răspunsuri 2

teacher_
#StarMember
Salut! Doar abonament de fibra optica ai, sau și alt tip de abonament (de mobil, etc) pe numele tau?

RafaHelper
#StarMember
Salut @ ‏ Oferta este disponibilă clienților Orange care au un abonament cu o vechime în rețea de minimum 18 luni și a cărui valoare lunară este mai mare sau egală cu valoarea ratei pentru care optează. Prețul promoțional al produselor include un bonus de vechime de până la 300€, corespunzător unei vechimi în rețea de maximum 20 de ani. Bonusul ia în considerare câte 10 euro/ an de vechime pentru activarea abonamentului Fibra 500 ṣi câte 15 euro/ an de vechime pentru activarea abonamentului Fibra 1000, fiind calculat pentru o vechime maximă de 20 de ani. Bonusul se poate aloca o singură dată și este condiționat de existența unui abonament de voce sau internet mobil de minimum 8 €. ‏‏‎ ‎ Oferta este valabilă în limita stocului disponibil. Prețurile afișate conțin TVA. ‏‏‎ ‎ Daca ceva nu este clar poti sa ne spui intr-un nou comentariu.