Buy back. Nu este ce spune.....

Stefan_25
Junior
Nu înțeleg
Am spus unei angajate ca am un telefon smartphone care e în stare buna și a început sa se bâlbâie ( dacă e spart. dacă.....) buy back e o prostie mare....
Oricum nu primești nici măcar 2% din asteptari
1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil
Mai bine vinzi pe net acel A10, daca e cel din imagine. Vei castiga mai multi bani decat prin metoda de buy-back.

4 Răspunsuri 4

RalucaT
Junior
Bună,Ștefan! Întrebările ți-au fost adresate pentru a evalua vechiul tău telefon, pentru a ști unde se încadrează. Ai 4 tipuri de buy-back. Detaliile le găsești aici: https://www.orange.ro/servicii/buy-back/

Vio73
#StarMember
Salutare! E normal să te întrebe, dar poți merge și la un Shop sau alt magazin Orange și poți întreba acolo cum stă treaba și poate vei fi mai mulțumit. Succes!

Anonim
Neaplicabil
Mai bine vinzi pe net acel A10, daca e cel din imagine. Vei castiga mai multi bani decat prin metoda de buy-back.

Stefan_25
Junior
Am ajuns la aceeași concluzie Au vrut și telefonul buy back și sa le dau și avans 850 lei pe un telefon 1060 lei Nu ma mai interesează subiectul