[Rezolvat] Aplicația Orange Money, de la ultima actualizare, nu mai răspunde

Gelupescaru
Începător
Va salut ,referitor la aplicația Orange money de la ultima actualizare aplicația nu mai răspunde ,am dezinstalat am reinstalat din nou aplicația și nimic deci nu mai funcționează ,azi aveam nevoie ptr un transfer și pauză aplicația e moartă.
2 Răspunsuri 2

DanielaH
Moderator
Mai avem un topic deschis azi despre această problemă aici https://comunitate.orange.ro/questions/2519357-probleme-noul-update-orange-money. Pentru a nu dubla subiectele, te rugăm să revii cu postarea pe acesta. Vom reveni și noi cu un răspuns acolo. Mulțumim.

DanielaH
Moderator
Colegii noștri ne-au confirmat că situația a fost rezolvată cu ultimul update din Google Playstore. @Gelupescaru, ne poți confirma, te rog, că este OK și la tine? Mulțumim.